Kariera

Anabru sp. z o.o.

To firma o polskich korzeniach, która zainicjowała powstanie sklepu internetowego Anabru.pl, specjalizującego się w zakupach artykułów spożywczych z dostawą bezpośrednio do domów Klientów. Naszym celem jest zapewnienie Klientom komfortu na każdym etapie procesu zakupu. Z tego względu rozwój i doskonalenie się, są nieodłącznym elementem naszego działania, aby móc wychodzić naprzeciw zmieniającym się potrzebom Klientów.
Serce naszej firmy - biuro, magazyn oraz całe zaplecze własnej floty samochodów dostawczych - mieści się we Władysławowie pod Piasecznem, a rynek warszawski oraz podwarszawskich miejscowości to obszary obsługiwane przez nasz sklep.

 

Nasza misja

Naszą siłą są wartości, które biorą początek w naszych korzeniach i nadają bieg życiu. Wierzymy, że jeśli coś ma się zmienić na lepsze, to tylko my sami możemy tego dokonać. Będzie to łatwiejsze, gdy u swego boku będziemy mieć kogoś, kto nas w tym wspiera.

Po co istniejemy?

Chcemy dostarczać naszym Klientom możliwie najwyższą jakość oferowanych usług.

Do czego dążymy?

Dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników, partnerów i lokalnych społeczności, chcemy inspirować do zmian i wspierać wiedzą.

Jaką wartość możemy dać naszym Klientom?

Chcemy wyróżniać się poprzez budowanie trwałych relacji.

Kariera w Anabru

Fundamentem naszej firmy są ludzie i wspólne wartości. Wiedza, doświadczenie, pasja i zaangażowanie sprawiają, że każdy ma swój wkład w nasz wspólny sukces. Razem tworzymy zgrany zespół i mamy potrzebę ciągłego rozwoju. Dla nas, najważniejszy jest Klient i jego zadowolenie z zakupów w naszym sklepie. Wypełniamy naszą misję poprzez wsłuchiwanie się w jego potrzeby oraz dbanie, by świadczone przez nas usługi zawsze były na najwyższym poziomie. Wzajemne wsparcie oraz przyjazna, rodzinna atmosfera sprawiają, że praca w naszej firmie to nie tylko codzienne wyzwania, ale przede wszystkim miejsce, w którym wszystko jest możliwe.

Jeżeli jesteś osobą pełną pozytywnej energii i podzielasz nasze wartości, tj. uczciwość, otwartość , wzajemny szacunek oraz zaangażowanie i chęć doskonalenia, dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • Zakupy: Kupiec,
  • Logistyka: Kierowca - Kurier (wymagane prawo jazdy kat. B),
  • Magazyn: Piker - Pracownik Kompletacji Zamówień,
  • Pracownik Działu Jakości,
  • Dział Marketingu: Specjalista ds. SEM w e-commerce,
  • Pracownik Działu IT.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres mailowy: praca@anabru.pl

Jeżeli na liście aktualnie nie znajdujesz stanowiska na które chcesz aplikować - mimo wszystko, wyślij nam swoje CV!
Zawsze do naszego zespołu szukamy ambitnych ludzi i dostrzegamy każdy potencjał.

 

Dołącz do nas i rozwijaj się z Anabru!


Ważne, abyś w swoim zgłoszeniu umieścił(a) zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).“